Search

Zábradlí na schodiště

Zábradlí na schodiště je velice důležité a mělo by být všude, kde jsou schody. Zábradlí zastává mnoho funkcí a nemít ho je vážný problém. Díky zábradlí, si může člověk během chůze po schodech odpočnout a slouží také jako opěrný bod pro starší lidi. Mimo to také dotváří kompletní vzhled schodiště a může být provedeno v mnoha podobách. Pokud Vám zábradlí na schodiště chybí, tak si ho nechte udělat od firmy fa-havlíček.

zábradlí na schodiště

Zábradlí na schodiště by mělo plnit funkci bezpečností a také estetickou. Mělo by dokonale splynout s ostatním nábytkem a také by mělo být dominantou místnosti, společně se schodištěm. Samozřejmostí je, že u zábradlí si můžete vybrat různá madla, ale také druh zábradlí. To může být kovové, skleněné, či dřevěné.

zábradlí na schodiště

Tato společnost, je na trhu už od roku 1987 a za tu dobu získali mnoho zkušeností v tomto oboru. Svojí působnost nově rozšířili do zahraničí a nabízí se tak nový design z jejich trhu. Další podstatnou věcí, je fakt, že firma má svůj vlastní tým projektantů a také vlastní profesionální software. Díky tomu jsou jejich výrobky udělané na míru a řeší kompletní zakázky na klíč. K výrobě svých zakázek využívají pouze kvalitní materiál, se kterým už pracovali a vědí, jak s ním nakládat. Zaměstnanci si prošli dlouhou praxí v oboru a jsou více než kompetentní pro výrobu a instalaci Vašeho schodiště. Firma má certifikáty podloženou odbornost a kromě zábradlí a schodiště, Vám nabídne další výrobky, jako je obložení stropů a stěn, vchodové i interiérové dveře a také vybavení pro hotely a restaurace. Díky tomu, že věří ve svojí kvalitu, Vám také na všechny interiérové výrobky nabídnou 5 let záruku. Termín dodání se pohybuje okolo 6 – 10 týdnů.

Pokud tedy přemýšlíte, že vyměníte stávající zábradlí za nové, tak se obraťte na tuto svědomitou firmu. Nebudete litovat a celá proces proběhne podle plánu a v termínu.