Search

Optimalizace Vašich stránek

Proč zrovna optimalizace? Nebo SEO? Co to vlastně znamená? Když se řekne SEO a nic si pod tím nevybavíme, můžeme začít od samotného začátku, třeba tím, že se jedná o zkratku anglických názvů. V překladu znamenají optimalizaci internetových stránek pro vyhledávače. Další poučka, říkáte si, takže co to doopravdy je? Co si pod tím představit?

počítač google

Jednoduše řečeno, pokud máte stránky nebo plánujete si je založit, tak je potřebujete mít správně nastavené, zkrátka, aby nejenom vypadaly dobře, ale byly i po technické stránce správně nastavené. To jistě všichni chápeme. Jakmile máme stránky, jsou úžasné a krásné a dělala nám je nějaká profesionální společnost nebo jsme si je vytvářeli sami, na tom už nezáleží, tak na ně třeba nikdo nechodí.

Máte mizivou návštěvnost? Zařídili jste si svůj vlastní eshop, ale nikdo tam nenakupuje? A vědí vůbec o Vás ostatní lidé? Mohou právě ty Vaše stránky najít na internetu? Když zadáte nějaké slovo, které třeba prodáváte do vyhledávače, jako je Google nebo Seznam, objeví se tam někde Vaše stránky? Nebo jste je ani nenašli? Nebo až na stránce tisíc dva? To není moc dobrá vizitka, nemyslíte? A právě všechny tyto oblasti zohledňuje seo.

seo kolečka

Služby SEO v podstatě zajistí, abyste měli vyšší návštěvnost stránek. Jak to zařídí? Zkontrolují v prvé řadě Vaše stránky po technické stránce, ověří, jestli odpovídají potřebám dnešního internetu a zkontrolují veškeré technické parametry, případně začnou opravovat to, co by bylo špatně, abyste se mohli dostat do popředí vyhledávačů. Pak se přechází na psaní článků, které mají zajistit vyšší návštěvnost Vašeho webu neboli Vašich stránek. Ty jsou spojené se zpětnými odkazy a samozřejmě s linkbuildingem a ještě s mnohými dalšími metodami a funkcemi. Takže na klíčová slova se píší články, pak se zajistí vše potřebné kolem toho a Vy se posléze můžete těšit na vyšší návštěvnost Vašich stránek a zejména na to, že budou Vaše stránky vůbec k nalezení. Samozřejmě ke všem provedeným úkonům dostáváte report neboli nějaký druh zprávy, abyste měli přehled.

Váš eshop už nebude třeba na stránce tisíc dva, ale na sté, což by byl značně velký posun. A SEO toho umí ještě daleko více. Stačí se zeptat, s tím potřebujete pomoci či poradit a jistě něco i pro Vaše potřeby vymyslí.