Search

Proč svěřit vyklizení bytu v Praze profesionálům


Pozůstalost

Vyklízení pozůstalostí je natolik nepříjemná věc, že lze stěží popsat psychická traumata někomu, kdo to nezažil přímo na vlastní kůži. Jestliže vám odejde otec, matka, prarodiče nebo teta, tedy lidé, které jste milovali, a víte, že se s nimi již nesetkáte (alespoň na této planetě ne a v jejich původní podobě), a máte rázem vyklidit byt a dotýkat se věcí, které dotyční užívali, můžete se z toho i psychicky zhroutit. Někdo může skončit i v psychiatrické léčebně nebo alespoň v ordinaci psychiatra. Pro tyto případy jsou tu k dispozici vyklízecí firmy, předáte jim pouze klíče od domu, a o nic víc se nestaráte. Někdy je lepší vyklizený objekt nafotit a svěřit realitní kanceláři k prodeji a koupit pak něco jiného.

vyklízení bytu

Velká a těžká břemena

Každý nemůže přenášet těžké předměty, jsou lidé, co mají spíše drobnou postavu, nejsou zvyklí na velkou fyzickou námahu a zvedání takových předmětů se jim pak může stát osudným. Mezi námi žijí klavíristé, básníci, malíři, hudebníci, a od těchto lidí nemůžete očekávat, že budou obden v posilovně zvedat stokilové činky. Vyklízení domů a bytů si zadávají také ženy, senioři a lidé chronicky nemocní, a někdy i upoutaní na invalidní vozík, a tak buďme rádi, že existují specialisté na těžkou práci, a že jsou k dispozici prakticky po celý rok.

vyklízení předmětů

Prach a nečistoty

Ne každý je připraven na to, obléknout montérky, rukavice a pevnou pracovní obuv a pustit se do vyklízení bytu v Praze, který je očividně zanedbaný. Můžete se tu setkat se spoustou prachu, a jakmile se rozvíří do ovzduší, je to potenciální alergen. Ve spojení s plísněmi a roztoči vysloveně nechutné pracovní prostředí, a paradoxně jsou na tom lépe lidé v továrně, v klimatizovaném prostředí, s odsavači exhalací. Jestliže vnímáte, že se tu s něčím takovým budete potýkat, a je to pro vás obtížně akceptovatelné, oslovte vyklízecí firmu, která s podobnými situacemi počítá již předem.