Search

Práce s IBC kontejnerem


Já si vzpomínám, když mi můj partner řekl, že musí opustit zaměstnání. On pracoval v potravinářském průmyslu a už říkal, že delší dobu ho to nebavilo, že prý byl v tomto zaměstnání velice nespokojený a že ho to tam už deprimovalo. A protože se partner bál, že bude mít i syndrom vyhoření, tak raději odešel zavčas. Mě to docela mrzelo, protože tohle zaměstnání v potravinářství mu právě sehnal můj otec, a to velice těžko. Tak samozřejmě, že můj otec potom byl na mého partnera asi dva měsíce naštvaný, protože se můj otec potom cítil takový provinilý, a to kvůli jeho šéfovi.

Inovativní ventily na kontejnery jsou někdy potřebné.

Tohle ale nevadí, partner potom šel pracovat do jiné společnosti, kde potřebovali různé IBC kontejnery a potom také ventily na IBC kontejnery. Partner tehdy měl na starosti nákup, podíval se na webové stránky schoellerallibert.com, kde představili novou generaci ventilů KIBC kontejnerům. Má to novou konstrukci, je to nová konstrukce ventilu. Navíc zajišťuje opravdu rychlé vyprazdňování kapaliny. Také ho můžete využít jako vypouštěcí ventil na IBC nádrže. Tohle mě docela překvapilo, protože právě partner sháněl některé ventily na IBC nádrže nebo také to, co možná existuje jako ventil. Ventil má IBC kontejnery Schoellerallibert.com je právě to, co on také potřeboval.

Někdy firmy potřebují kvalitní ventily.

Ventil na IBC kontejner je nutný a jeho firma ho potřebovala. Například ventil speedy valve je lepší a nejběžnější ventil na našem trhu. Existuje také samozřejmě kulový ventil, ale prý speedy valve ventil je o čtrnáct procent rychlejší. Při vypouštění. Myslím si, že rychlost při práci je tady velice důležitá, ale samozřejmě že nejenom rychlost, ale také hlavně kvalita. Já bych se samozřejmě bez kvality neobešla. U mě je kvalita vždycky na prvním místě, potom na druhém místě je rychlost. Můj partner je naštěstí na tom úplně stejně. Také mu záleží hlavně na kvalitě a také na kvalitních výrobcích a na kvalitní práci.