Search

Nejvyšší cena

Už jste si zajisté sami pro sebe říkali, co je nejcennější věcí na světě, na kterém žije tolik lidských a nelidských bytostí. A co je vlastně to nejdůležitější věc, pro kterou stojí za to žít, pro co všichni lidé dýchají, a po čem všichni prahnou, co je vlastně to pravé, co lidé hledají celý svůj život? Odpověď na otázku životního cíle je vlastně přímo před námi, protože to, na čem skutečně záleží ze všeho nejvíce je věc, které si mnozí z nás neváží, je to váš drahocenný život, který patří jen vám a nikomu jinému.
vodní nádrž
Cílem vašeho života je váš život naplnit, a to podle vašich vlastních představ a ideálů, které vás udělají šťastným. Hodně lidí na světě chtějí mít peníze, štěstí nebo nepřemožitelnou moc, ale tyto věci jsou vám k ničemu, tyto věci jsou pomíjivé, když vám nepřináší radost ze života. Proč by měl člověk pronásledovat něco, na čem mu doopravdy nezáleží, něco, co pro něj vlastně vůbec nic neznamená. Musíme se vzdát názorů ostatních lidí, které vás svazují. Musíme se zbavit jejich předsudků a řečí, které, tak často vedou za našimi zády. Vůbec nezáleží na tom, jaké máte nemovitosti či movitosti, ale na tom, co máte ve svém srdci.
brazilský realy
To, co je opravdu důležité jsou vaše ctnosti, vaše schopnost být laskavý, vaše schopnost sebeobětování, a především vaše schopnost radovaní se z maličkostí. Nesmíte lpět na tom co doopravdy nechcete, musíte si uvědomit, co od vlastního života očekáváte, a jít si za tím. Směřovat všechno ve svém životě k tomu danému cíli, ve kterém byste se chtěli ocitnout. To, pro co stojí za to žít jste přece vy sám. Vždyť na Světě je toho tolik co se dá zažít. Tak se netopte ve snech jiných jedinců a vytvořte si vlastní sny. Sny, které si vy sami naplníte. Neotálejte, přestaňte se topit ve ideálech jiných lidí a odhodlejte se začít znovu, ale tentokrát se svými vlastními sny. Vždyť žít spokojený život je vlastně takový sen dnešní doby.