Search

Zvolte si tu nejlepší hypotéku!

Když máte nějaký nepříjemný zápis v registru, tak může být právě nebankovní hypotéka bez registru tou nejlepší volbou v takové situaci. A to i přesto, že je její název poměrně matoucí, a že vám ve skutečnosti dost možná nabízí něco jiného, než se vlastně domníváte. Nejde totiž o to, že by do vašich registrů nikdo nenahlížel, ale o to, že záznam, který v nich máte, nemusí ani trochu vadit. A to je obrovský rozdíl v přístupu ke klientům ve srovnání s bankovními domy.

dolar

Byť byste měli v registru ten nejmenší a nejvíce banální záznam na světě, tak to v bance nevysvětlíte. Bankovní pravidla jsou striktní a bankovní úředníci jsou neústupní, takže i kdyby se třeba vaše platba za telefon zpozdila o jeden den, a kvůli tomu jste takový záznam získali, tak to nikoho v bance zajímat nebude a vaše žádost o úvěr okamžitě poputuje do koše. Tak už to na světě zkrátka chodí.
Nicméně vás taková situace nijak významně trápit nemusí, protože kdykoli potřebujete peníze, tak se máte kam obrátit – v nebankovní společnosti vás za všech okolností uvítají s otevřenou náručí!

Navíc, sjednat si úvěr v nebankovní společnosti je mnohem snazší, než v bance. Minimálně už proto, že kvůli takové žádosti nikam nemusíte chodit a můžete ji vyřídit během několika málo minut přes internet. Takže ušetříte svůj čas, a všichni víme, že čas znamená peníze.

kufr peněz

Nicméně na finančním trhu je takových nabídek nebankovních hypoték bez registru poměrně mnoho. To je svým způsobem velká výhoda pro vás, protože si mezi nimi můžete vybírat. Proto nezaváhejte a zvolte si tu nejlepší, která bude mít nejnižší úrokovou míru, dlouhou dobu splatnosti, a vůbec ještě další výhodné podmínky, jaké potřebujete. Nejlépe proto uděláte, když budete nabídky úvěrů srovnávat s kalkulačkou po ruce, aby vám nic důležitého neuteklo. Rychle si tak spočítáte, jak výhodná pro vás taková hypotéka je.