Search

Manželé jsou s masivní verzí postele nanejvýš spokojeni


Ložnice je chrám obou partnerů. Protože se jedná o velmi soukromou místnost, do které zpravidla nemá přístup nikdo jiný, chtějí si ji zařídit pouze dle osobního vkusu a tak, aby byla po všech stránkách harmonická. Luxus, který z ní dělá ten nejintimnější pokoj jí dodává právě manželská postel z masivu 180 x 200 Dřevěný nábytek – borovice masiv ve vytříbeném designu.

dřevěná postel

Jestli jste ovšem prozatím nenašli tu správnou, neváhejte se podívat na nabídku našich postelí z masivu, které jsou jedinečné svým přírodním designem a rovněž i kvalitou dřeva s dlouhodobou životností.

Nepodléhají opotřebení

Chcete se i vy přiblížit dokonalosti a mít zařízenou ložnici tak, aby byla v elegantním stylu a se zaměřením na detaily? V tom případě si musíte koupit nábytek, který bude její chloubou a disponovat nízkým opotřebením. Pevný druh dřeva, jakým je masiv se o to hravě postará a umožní vám vyspat se ve vaší posteli každý den jako na obláčku. Nesetkáte se díky němu se situací, které bude předcházet vrzání dřevěné konstrukce a zátěž, kterou na ni budete vyvíjet zcela odolá jakémukoliv poškození.

postel v ložnici

Z mnoha typů postelí pro manželské páry si tedy neváhejte zvolit takovou, která bude léta vaším splněným snem o bezchybném lůžku, které nebude mít jedinou vadu na kráse.

Vzhled si přizpůsobte dle vašeho vkusu

V našem sortimentu dřevěného nábytku si můžete zvolit i odstín dřeva, který je vám sympatický a váš interiér ložnice krásně zvelebí. Za velmi oblíbenou volbu se považuje přírodní borovice, ale o nic horší na tom nebudete ani s volbou dřeva, jakým je dub nebo olše. V případě, že jdete s dobou a sledujete módní trendy, osloví vás dekor, jakým je grafit. Ten dodá eleganci bílé zdi, ale i dekoracím v tyto jednoduché, ale o to vábivější barvě.

Zařiďte si proto i vy vaši ložnici tak, abyste se v ní cítili jako v ráji pohody a luxusu, a to i díky nábytku, bez kterého se neobejdete.