Search

Úniková hra v Kutné Hoře

Baví lidi po celém světě. Únikové hry jsou velice populární, moderní a především zábavné. Zažijete při nich adrenalin, napětí i akci. Přemýšlíte, vymýšlíte a zkoumáte. Luštíte hádanky, nacházíte nápovědy, a to všechno proto, abyste se z místnosti dostali ven.

Jak už název napovídá, jedná se o hru, při níž se musíte dostat z místnosti nebo objektu. Jakmile vstoupíte dovnitř, budou Vám vysvětlena základní pravidla. Hráčů na jednu hru může být hned několik, takže se nebojte vzít kamarády, spolužáky, rodinu, bráchu nebo sestru nebo jiné příbuzné. Pak už je to jenom na Vás, zdali vše odhalíte a dokážete se dostat ven pomocí různých nápověd a indicií.

zámek

Enigma je základní hrou, tedy místností, ze které se musíte dostat. Kde najdete kódy k zámkům? Musíte se hodně snažit. Rozhlížejte se a spolupracujte. Jedině tak se můžete dostat ven. Máte na to 75 minut, pospěšte si, abyste to za tu dobu zvládli, není to žádná legrace, napětí stoupá a Vy se musíte soustředit. Zvládnete to, nebo se u toho budete jenom dobře bavit? Záleží jenom na Vás, jak to celé pojmete.

Členů jedné hry je 2 až 5. Užijí si to jak adolescenti, tak také vysokoškoláci nebo zaměstnanci jedné firmy jako teambuilding, alespoň ukážete, jak dokážete spolupracovat. Setkání s přáteli, skvělá hra, zábava na volné odpoledne, nebo vhodné jako dárkový poukaz třeba odrostlejším dětem.

To všechno umožní úniková hra Kutná Hora Enigmaescape.cz.

tým ruc

Konečně děti nebudou sedět jenom u počítače, ale vyzkouší si to také naživo. Někteří se začnou hned zdráhat, že to nepotřebují a že nic podobného nemusí umět, ale věřte, že si z celé akce odnesou báječný zážitek.

Žádná hra na počítači nemůže nahradit osobní zkušenost. To je ten pravý zážitek, který si alespoň vychutnáte na vlastní kůži. Zažijte dobrodružství, na které se nezapomíná.

Zpestřete někomu narozeniny. Takový dárek jen tak někdo nedostane! Už nebudete muset nic vymýšlet a darujete báječný zážitek, který si někdo vychutná a prožije netradiční, adrenalinovou a zábavnou zkušenost.