Search

Bydlet se dá levně a zároveň na úrovni

Každý, kdo chce dnes bydlet ve svém, se musí připravit na to, že ho to bude něco stát. A ne zrovna málo. Naštěstí jsou zde také i jiné možnosti.

Bydlet se dá levně a zároveň na úrovni

Kdo si myslí, že bydlení se v našich zeměpisných šířkách dá pořídit za slušné peníze, ten u nás asi nikdy nebyl. Samozřejmě, že hodně záleží na tom, co pohledáváte. Pokud vám stačí malá garsonka, tak i v Praze byste možná mohli najít nějakou pod milion, notabene pak v levnějších městech. Hledáte-li ale obydlí pro svou rodinu, jen s garsonkou si nevystačíte. Budete si muset najít něco většího. A to je v současnosti docela problém i v menších městech, tedy pokud neberete nadprůměrný plat.

Bydlet se dá slušně i levně zároveň

I tak lze ale sehnat vhodné bydlení, ovšem nebude se jednat o bydlení klasické. Mobilní domy https://www.top-mobilnidomy.cz/ jsou stále mezi širokou veřejností brány spíše jako podřadné, než jako plnohodnotná náhrada za menší byty. A přitom jsou mnohem levnější a celoroční verze jsou navíc i docela slušně vnitřně zařízeny.

Interiér u moderních modelů určených pro rodinné bydlení je skutečně v mnoha případech zařízen nadmíru dobře. Často i lépe, než je běžné u normálních bytů. Vše, co potřebujete, zde naleznete. A to nejen nábytek, ale i celou řadu nezbytných elektrospotřebičů typu kávovar, mikrovlnná trouba, případně další věci potřebné k bezproblémovému chodu domácnosti. V případě, že skoro nic nemáte z minulého bydliště, je koupě mobilního domu skutečnou trefou do černého. A to ve všech ohledech.

Cenově dostupné bydlení

Je tu však pro někoho jeden malý problém, a sice nutnost vlastnit pozemek. Je jasné, že někde na parkovišti bydlet nebudete moci. Neházejte ale flintu do žita. Na rozdíl od klasických staveb se v tomto případě vůbec nemusí jednat o stavební parcelu. Bohatě vám postačí koupit pozemek, který bude mít připojení na elektřinu a vodu. Také vyřizování se stavebním úřadem je daleko jednodušší, než kdybyste si nechali postavit vlastní vilku. Není potřeba vyřizovat miliony dokumentů, stačí jen nové bydlení ohlásit. Nic víc.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup