Search

Bydlet se dá levně a zároveň na úrovni

Každý, kdo chce dnes bydlet ve svém, se musí připravit na to, že ho to bude něco stát. A ne zrovna málo. Naštěstí jsou zde také i jiné možnosti.

Bydlet se dá levně a zároveň na úrovni

Kdo si myslí, že bydlení se v našich zeměpisných šířkách dá pořídit za slušné peníze, ten u nás asi nikdy nebyl. Samozřejmě, že hodně záleží na tom, co pohledáváte. Pokud vám stačí malá garsonka, tak i v Praze byste možná mohli najít nějakou pod milion, notabene pak v levnějších městech. Hledáte-li ale obydlí pro svou rodinu, jen s garsonkou si nevystačíte. Budete si muset najít něco většího. A to je v současnosti docela problém i v menších městech, tedy pokud neberete nadprůměrný plat.

Bydlet se dá slušně i levně zároveň

I tak lze ale sehnat vhodné bydlení, ovšem nebude se jednat o bydlení klasické. Mobilní domy https://www.top-mobilnidomy.cz/ jsou stále mezi širokou veřejností brány spíše jako podřadné, než jako plnohodnotná náhrada za menší byty. A přitom jsou mnohem levnější a celoroční verze jsou navíc i docela slušně vnitřně zařízeny.

Interiér u moderních modelů určených pro rodinné bydlení je skutečně v mnoha případech zařízen nadmíru dobře. Často i lépe, než je běžné u normálních bytů. Vše, co potřebujete, zde naleznete. A to nejen nábytek, ale i celou řadu nezbytných elektrospotřebičů typu kávovar, mikrovlnná trouba, případně další věci potřebné k bezproblémovému chodu domácnosti. V případě, že skoro nic nemáte z minulého bydliště, je koupě mobilního domu skutečnou trefou do černého. A to ve všech ohledech.

Cenově dostupné bydlení

Je tu však pro někoho jeden malý problém, a sice nutnost vlastnit pozemek. Je jasné, že někde na parkovišti bydlet nebudete moci. Neházejte ale flintu do žita. Na rozdíl od klasických staveb se v tomto případě vůbec nemusí jednat o stavební parcelu. Bohatě vám postačí koupit pozemek, který bude mít připojení na elektřinu a vodu. Také vyřizování se stavebním úřadem je daleko jednodušší, než kdybyste si nechali postavit vlastní vilku. Není potřeba vyřizovat miliony dokumentů, stačí jen nové bydlení ohlásit. Nic víc.

5/5 - (1 vote)

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup