Search

Lékárenský velkoobchod Techno Life

Techno Life s.r.o – pojďme se na tuto firmu podívat blíže. Kdo to je a co přináší společnosti a co jednotlivcům? Jedná se o aktivní farmaceutickou organizaci, která pomáhá udržovat a navracet zdraví lidskému organismu. Techno Life se zabývá dovozem, distribucí a rovněž propagací léků a zdravotnických potřeb, a to jak v České republice, tak po celé Evropě. Zajišťuje logistiku (vlastní logistická síť Techno Life Cargo), registraci i úhrady ze zdravotních pojišťoven. Kromě toho spolupracuje s výzkumnými ústavy a na základě zde nabytých znalostí a zkušeností se chystá vyrábět vlastní produkty. A tento kompletní servis jistě zaujme každého zájemce, neboť mu ubere mnoho starostí.

Návrat ke zdraví

I spolupráce s lékárnami, klinikami, státními zdravotnickými zařízeními a velkoobchodními výrobci, pomáhá zajistit kvalitu a efektivitu práce této společnosti. Společnost Techno Life patří ke spolehlivým a flexibilním distributorům kvalitních léčiv a zdravotnických potřeb. A nejen to – zájem o výzkum a nové technologie, včetně soustavného vzdělávání, zaručuje flexibilitu a okamžitou reakci na požadavky veškerých zdravotnických zařízení a lékáren.

Zase bude líp

Jaké jistoty můžete od Techno Life očekávat?

  • Spolupráci s certifikovanými výrobci a naprosto kvalitní léčivo – každá šarže je kontrolována, aby byla vyloučena možnost padělků.
  • Léčivo a zdravotnické potřeby jsou skladovány v odpovídajícím prostředí – sklady jsou čisté a zabezpečené proti škůdcům.
  • Zaměstnanci se pravidelně školí.
  • Jsou dodržovány všechny zákony, jimž výroba, skladování a distribuce léčiv podléhá.
  • Tento lékárenský velkoobchod technolife.cz dodává velmi kvalitní léčiva ze všech léčebných oblastí, zejména pak: antivirotika, antibiotika, spasmolytika, vitamínové komplexy, elektrolytické roztoky a rozpouštědla; nezaostávají však ani v jiných léčivech, a to jak pro prevenci, tak i léčbu – například pro gastroenterologii, oftalmologii, kardiovaskulární a cerebrovaskulární systém, léky pro neurologická onemocnění a duševní poruchy, k léčbě hepatitidy či tuberkulozy, a další.