Search

Bazény a příslušenství

Před dávnými léty jsme jen zírali na filmy západní provenience, kde byl bazén u každého domku a nechápali jsme, jak je to vůbec možné. V současnosti se divíme také, ale zcela jiným věcem a nenormální nám přijde spíše to, že někdo ještě stále bazén nemá.

Většina námitek proti tomu je práce a údržba. Jenže bez práce nejsou koláče, za tu chvíli to jistě stojí. Ostatně, jakápak práce? Lze si zakoupit příslušenství, které většinu té v uvozovkách práce udělá za nás.

Dnešní svět je hodně přetechnizovaný, ale pokud jeto v rámci našeho pohodlí, nějak nám to nevadí a ani na to nenadáváme. Takovým příkladem mohou být právě některé věci, které mají něco společného se zábavou, a tedy i koupáním v bazénu. Člověk je pak rád, že se nemusí babrat ručně a rád přenechá tuto práci automatům či poloautomatům. A právě na něco podobného se podíváme.

domácí bazén

Každý bazén se časem zanese a můžete mít filtrů třeba dvacet, na dně se časem usadí mikroskopické nečistoty, které filtr neumí zachytit.

Jsou to skutečně drobné částečky a část jich tam nanosíme sami a část jich tam prostě zanese vítr. A co nyní s tím? Vypustit bazén, vyčistit a znovu napustit? Ano, jde to i tak, ale zkuste si spočítat na kolik vás to přijde. Daleko levněji vás přijde bazénový vysavač.

čistá voda

Ano i ten něco stojí, ale rozdíl v ceně vody do bazénu a tímto přístrojem je markantní. Proto je třeba pečlivě zvážit koupi tohoto předmětu, se kterým bude koupání o mnoho lepší.

Bazénové vysavače zakoupíte ve specializovaných prodejnách, které jsou v každém větším městě. Vy však nikam jezdit nemusíte, protože o něco výše máte odkaz, přes který se kliknutím dostanete do stejného obchodu. Zde vidíte, že takových přístrojů je spousta. Liší se hlavně tím, co umí a podle toho, jak veliký máte bazén.

Nuže, vy si vyberte potřený kus, zaplaťte si jej a pak již jen čekejte až jej přivezou až k vám domů.