Search

Mohou být obaly na mobily Samsung univerzální?

Jedním ze základních příslušenství mobilního telefonu, které si velmi často kupujeme, je i obal. Ten totiž našemu, často nikoliv levnému, přístroji poskytuje další ochranu. A to se rozhodně hodí, zvlášť když vezmeme v úvahu, jak snadné je shodit jej například ze stolu, nebo jak snadno nám může vypadnout z tašky či z kapsy.

Je pochopitelné, že se tyto obaly dělají v nejrůznějších provedeních. Každý si tak může vybrat takové, které mu bude nejvíce vyhovovat a líbit se mu. Ovšem zde narazíme na problém, který mají nejen obaly na mobily Samsung, ale i na telefony jiných značek.

zamčený mobilní telefon

Ačkoliv bychom rozhodně chtěli, aby byly univerzální, tak tomu rozhodně není, a to ani v rámci jedné značky. Zde pak nastává problém, neboť vámi vybraný obal nemusí pasovat zrovna na váš telefon. Bylo by tedy jistě dobré, kdyby existoval nějaký univerzální. Je to ale vůbec možné?

Máme zde hned několik problémů, které nám v dosažení tohoto cíle brání. Tím hlavním je rozdílná velikost jednotlivých modelů. Ta se mění podle módních trendů. V jednu dobu byly populární přístroje veliké téměř jako tablety, jindy zase byl kladen důraz na miniaturizaci. A velikosti obalů se samozřejmě musely měnit spolu s ním.

různé modely mobilních telefonů

Je však také pravdou, že nové modely mají přibližně stejnou velikost. Nebylo by možné udělat tedy univerzální obaly alespoň pro ně? Myšlenka je to jistě dobrá, avšak i zde máme problém, který tomu brání. Tím je počet a rozmístění fotoaparátů. To je totiž jedna z věcí, kterými se jednotlivé nové modely poměrně dost liší. Pokud bychom tedy měli univerzální obal, znamenalo by to, že bychom z něj museli přístroj vyndat pokaždé, když bychom chtěli fotografovat či natáčet videa. A to rozhodně není ideální.

Jak je tedy vidět, v současné době se obaly na mobilní telefony musí lišit podle konkrétního modelu. Je to škoda, ale je tomu tak. Proto si vždy před koupí zjistěte, zda bude pasovat přesně na ten váš. Byla by totiž škoda, kdyby ne.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup