Search

Americká hypotéka s VIP podmínkami

Každý z nás občas potřebuje nějaké peníze takzvaně navíc. Hledáte možnost, jak získat nejvýhodnější podmínky? Podívejte se na americkou nebankovní hypotéku s výhodnými podmínkami pro naše VIP klienty. Bez záznamu s čistými registry totiž můžete získat úrokovou sazbu již od 4 % ročně https://nebankovnihypoteky.net/americka-hypoteka-vip/.
Dokonce se tolerují drobné přestupky. Těmi se rozumí například záznam v registru dlužníků za to, že jste jednu splátku doplatili se zpožděním. Opožděné splátky jsou velice časté a víme, že to bývá z mnohých důvodů (často na to nemá vliv ani naše vlastní zavinění), proto tyto věci respektujeme a jsme k nim tolerantní.

nemovitost

Úroková sazba může být fixována

Myslíte si, že získáte takto výhodný úrok třeba jenom na půl roku splácení nebo na rok? Omyl, již na začátku může být tato velice výhodná úroková sazba zafixována. Po celou dobu splácení, po celou dobu trvání úvěru můžete mít pevnoufixní úrokovou sazbu, aniž by se měnila.
Standardně se poskytuje úrok od 6,9 % ročně, ale naše VIP je již od 4 % ročně.

  • Ručí se nemovitostí.
  • Splatnost až 30 let.

Nevadí ani nedoplatky nebo dluhy v nebankovním sektoru jakou jsou dluhy na sociálním a zdravotním. Dokonce tolerujeme i záznam v nebankovním registru SOLUS. S vaším souhlasem se na to podíváme, zjistíme veškeré možné informace a vše vyřešíme.

mince

  • Chcete tuto úrokovou sazbu, ale víte, že máte jiné finanční problémy a záznamy? V tom případě můžeme ještě využít možnosti spolužadatele. Čili s vámi podepíše smlouvu ještě někdo jiný. Může se jednat o rodinného příbuzného, manželku, dceru, syna, otce, bratra, ale i kamaráda nebo spolupracovníka. Ten však musí mít čistý registr, abyste dosáhli na tuto výhodnou úrokovou sazbu VIP 4 % ročně.
  • Pokud s tím nemůžete nic dělat a vaše registry jsou špatné, nezbývá nic jiného než si vzít klasický úvěr s úrokem 6,9 % ročně. Tento typ úvěru toleruje veškeré záznamy. Můžete také počkat, až čistý registr mít budete a sjednat si až posléze úvěr s touto nízkou úrokovou sazbou.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup