Search

Zážitková dovolená v léčivých maďarských termálech

Proč právě maďarské termální lázně? Protože jsou ty pravé pro relax a odpočinek a jsou vzdáleny jen několik hodin jízdy z České republiky. Pokud chcete přesný čas, pak z Prahy do Bükfürdõ mezi 7–8 hodinami jízdy autobusem. Máte možnost jet svým autem či zvolit cestovní kancelář např. Hungariatour, která má s cestováním směr Česká republika – Maďarsko dlouholeté zkušenosti.

bazén v lázních

Pokud zvolíte tento způsob putování, můžete si být jisti kvalitou služeb spojených se službami delegáta, který hovoří česky a vaše dotazy na místě zodpoví. Navíc vám sdělí vše potřebné, co je nutné vědět při příjezdu a pobytu. Každý den je v hotelu k dispozici po určenou dobu a vaše dotazy.

Ubytováním v Bükfürdõ hotelech Repce a Repce Gold získáváte luxusní přístup k bazénům. Hotely jsou propojeny chodbovými tunely, kde jsou rozmístěné vzrostlé zastiňující keře. Takže i kdyby pršelo, váš přístup k bazénům je krytý a nemoknete. Bükfürdõ jsou druhé největší léčebné lázně v Maďarku. Na 13 hektarech se zde nachází 27 bazénů, a to kryté lázně a koupaliště s léčivou, termální a pitnou vodou. Tyto báječné léčivé bazény můžete navštěvovat po celý rok.
zahrada lázní
Lázně poskytují služby všem věkovým kategoriím – otvírají svou náruč pro rodiny a dětmi, zdravé i nemocné. Pro vozíčkáře jsou uzpůsobeny vstupy do bazénu. Najdete zde léčebné bazény vnitřní (kam se lze schovat i před případným deštěm) a vnější s vodou od 32 do 38 st. C. Pro sportovně založené návštěvníky jsou připraveny dva bazény – jeden 50 m a druhý 25 m se studenou vodou a plaveckými drahami.

A pro děti je zde ráj na zemi! Tobogány, zážitkové lázně s dravou řekou, vířivá lehátka, tobogán se světelnými a zvukovými efekty, dětská brouzdaliště, skluzavky, vodotrysky, pískoviště, zmrzlináři na každém rohu spolu s občerstvením a nápoji. Pro maminky jsou připraveny i přebalovací pulty. Samozřejmostí jsou odpočinkové kouty s lehátky, wellness procedury, restaurace s příjemnými prodavači. K dispozici je i přirozeně vyvěrající pramen pitné slané vody.