Search

Kde nakupovat elektroniku

Spotřebiče, mobilní telefony, počítače a různé příslušenství je třeba vybírat s rozmyslem, jelikož chcete vynaložit větší množství peněz a požadujete fungování bez problémů a hned. Abyste následně vraceli měsíc jedno zboží, to je nejen otrava, ale také vás to brzdí od běžného fungování. Obzvlášť, pokud máte rozbitý telefon a abyste byli alespoň trochu pojízdní, musíte si půjčit cizí nebo používat nějaký zastaralý kus. Kde tedy nakoupit, abyste měli jistotu kvalitního zboží?

 tablet pracovní stůl nůžky pírko ipad

Alza

Zeleného mimozemšťana jste jist alespoň jednou viděli, ať už v reklamě v televizi, nebo na počítači.  Jde o firmu, která se vyskytuje na internetu již dlouho, a pokud něco hledáte, jistě vás jako první napadne tato stránka. Alza je eshop, přes který můžete nakupovat jednoduše a s výhodnými slevami. Navíc si můžete zboží nechat zaslat na prodejny, které najdete po ČR, tudíž vás vyjde poštovné mnohem levněji.

 věda a technika

CZC

Opět stránka, která si vybudovala svou pozici díky výhodným cenám a různým soutěžím, které pořádají. Z nákupu můžete také nasbírat body, ze kterých jsou poté slevy či je věnujete do soutěže, abyste vyhráli nějakou kvalitní techniku. Kromě toho se dozvíte něco více ze článků, které stránka nabízí.

 

Mall

Internetový obchod, který nabízí mnohem více, ať už nákupem techniky, tak nákupem dekorací a nábytku do domu či na zahradu. Je možný taktéž osobní odběr zdarma na výdejních místech, která najdete v mnoha místech ČR. Nebo můžete vybírat pouze ze zánovního či rozbaleného zboží, které nabízí vysoké slevy. Kromě eshopu navíc můžete zadarmo sledovat Mall TV, a to pořady, filmy či seriály.

 

Electroworld

Nejen elektronický obchod, ale můžete nakupovat i v kamenném obchodě. V tomto obchodě najdete především ochotné pracovník, kteří vám rádi s čímkoliv a kdykoliv poradí. Na internetu nepatří mezi nejoblíbenější, přesto zde můžete najít zajímavé kousky.