Search

V jednoduchosti je krása

Při nákupu nábytku, dekorací i světel do Vašeho bytu vždy myslete na to, že určitě nechcete mít přeplácaný byt různými výrobky, které se k sobě moc nehodí. Snažte se byt moc nezaskládat nábytkem, aby Vám vzniklo co nejvíce prostoru k bydlení. Byt tak bude působit prostorněji a svěže. Důležité je si předem rozmyslet do jakého stylu chcete interiér Vašeho bytu zařídit. Pak už se máte čeho držet a nemůžete šlápnout vedle. Hlavně pamatujte, že v jednoduchosti je krása.
stůl jídelny.jpg

Řecký styl pro milovníky moře
Chcete se na chvíli ve Vašem bytě cítit jako na lodi u moře? Tuto atmosféru Vám určitě navodí řecký styl, který se vyznačuje modrobílými barvami na čemkoliv. Ať už koupíte polštářky, gauč nebo závěsy, modrobílé pruhy nebo kostky Vašemu bytu dodají přesně to pravé. Nábytek volte jednoduchý v bílé barvě, který dodá Vašemu bytu svěžest. Můžete ho ozdobit svíčkami s lodní tématikou a nesmí chybět ani výrobky s motivem kotvičky. Vhodné je použít výrobky ze dřeva, které udělají z Vašeho bytu útulný domov. Tento styl je oblíbený právě pro jeho jednoduchost a čistotu.
růžové závěsy.jpg
Provence styl plný levandulí
Pokud máte rádi venkovský styl plný levandulí, určitě zkuste Provence styl. Dejtevšakpozor, aby levandule nebyla na každém metru čtverečním Vašeho bytu. Celkový dojem by pak mohl působit přeplácaně. Můžete si vybrat nábytek v bílé nebo šedé barvě vyřezaný do venkovského stylu, který je naprosto okouzlující. U stylu Provence převládá fialová barva. Jednoduchý bavlněný ubrus, fialové vonné svíčky, starožitné svícny nebo polštářky s květinovými vzory by Vám neměli chybět. Snažte se to nepřehánět ani s dekoracemi, byt by pak působil teatrálně. Pořiďte si raději více květin, které zasaďte do proutěných květináčů. Ideální pro Vás budou levandule, které Váš byt úžasně provoní. Někdy je těžké držet se jednoduchosti při zařizování bytu, ale věřte, že až uvidíte konečný výsledek, budete nadšeni jak Vy, tak celá rodina.