Search

Stěhování je hračka

Děsí Vás pojem stěhování? Máte se stěhovat a nevíte čím začít? Není potřeba propadat panice. Stačí mít v tom systém a stěhování bude hračka.

Stěhování patří k životu a většinu nás zastihne, alespoň jednou za život. Říká se, že lepší vyhořet než se stěhovat, ale pokud k tomu využijete služeb kvalitní firmy pro stěhování nemusíte se ničeho obávat. K pohodovému stěhování Vám určitě pomůže si v tom najít systém a nezmatkovat. Už před samotným stěhováním je potřeba si sepsat co vše bude potřeba oblítat a zařadit. Ať už je to změna adresy, ale také třeba další doklady, klíče od nového bydlení a také přihlášení a odhlášení služeb spojených s užíváním bytu.

stěhování

Jak balit věci

Pokud máme za sebou vyřízenou administrativu je potřeba se vrhnout do nekonečného balení věcí do různých krabic a pytlů. Určitě se připravte na to, že to bude vypadat, že to snad nikdy neskončí. Mohu Vás ujistit, že to skončí. Doporučuje se balit postupně, a to znamená pokoj po pokoji. Není dobré přeskakovat. Velkou výhodou je, když věci podobné funkce budete balit spolu. Poté stačí krabici popsat a vy víte, že knihy najdete v krabici s popisem knihy a ložní povlečení v krabici s nápisem ložní povlečení. Možná Vám to přijde vtipné, ale nevěřili byste kolik starostí to dokáže vyřešit.

Sentimentalita stranou

U stěhování je dobré odhodit vzpomínky a za každou cenu sebou do nového prostředí nebrat věci, které jsou nepotřebné nebo rozbité. Ušetříte tím spoustu místa, a ještě můžete někomu pomoci. Starý nepotřebný nábytek věnujte, těm, kteří ho potřebují a pokud máte oblečení, které Vám ve skříni jen leží můžete ho například věnovat charitě.

stěhování

Firmy na stěhování

Pokud Vám to čas nebo třeba zdravotní problémy nedovolí se stěhovat na vlastní pěst, tak nepropadejte panice a zajistěte si na to specializovanou firmu, která Vám s tím pomůže. Takovéto firmy najdete skoro v každém větším městě. I takové stěhování Praha není výjimkou.