Search

Pečete sami, nebo si necháváte napéct?

Oslavy narozenin jsou například takovou příležitostí, kdy chceme návštěvníky pohostit něčím sladkým. Oslavence chceme samozřejmě poctít překrásným dortem, který se bude dobře vyjímat na fotografii. No není to tak? Každý z nás to má jistě dost podobně: ,,hlavně aby ten dort vypadal dobře na fotce.“
zdobení dortu

Pečete na tyto příležitosti ale sami nebo si necháváte napéct od známých či tuto zodpovědnost přenecháte profesionální cukrárně, která se o to postará?

Jistě je pochopitelné, že ne každý z nás si troufne upéct třeba právě dort. Jedná se už totiž o složitější pečení, které vyžaduje určité zkušenosti. Na druhou stranu je moc hezké, když si s tím opravdu tu práci dáte, a alespoň to zkusíte. Oslavence to jistě potěší.
dort na narozeniny
Pokud jste ale na pečení opravdu antitalent, můžete vyzkoušet varianty nepečených dortů, které opravdu zvládnou také děti, tudíž si můžete být jistí, že to zvládnete taky.
Mnohdy nejde ani tak o to, že k pečení nemáme vlohy. Velice často jsme limitováni časem, který prostě na tyto činnosti nezbývá. Zařízení oslavy zabere spoustu času, zajištění pohoštění, obvolání hostů, celková organizace… Už tak je toho hodně, jestliže jste například pracovně vytížení. Na pečení zákusků, dezertů či dortu již prostě nezbývá čas.
Napéct si tedy můžeme nechat od nějaké kamarádky, o které víme, že peče, a že má již s pečením zkušenosti, takže nemusíme mít strach, zda se sladké pohoštění povede. Nebo si můžeme zadat objednávku do cukrárny, kde máme naprostou jistotu, že se bude jednat o profesionální práci na jisté úrovni. Samozřejmě si zde ale připlatíme.
cukrování perníčků
Takový klasický narozeninový dort se pohybuje v rozmezí od 500 až 1000 Kč. Záleží ale na tom, co všechno budeme vyžadovat, dle toho se bude cena měnit.
Než se nadějeme, jsou tady Vánoce. Další období související s pečením sladkého. Ať už se bude jednat o pečení cukroví nebo například vánočky. Zvládnete to sami, vyzkoušíte to, nebo vsadíte na klasiku a cukroví opět objednáte?


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup