Search

Koleje k motorovým mašinkám ze seriálu o Mašince Tomášovi

Oblíbení hrdiny z dětského seriálu o Mašince Tomášovi se můžou objevit přímo u vás doma. Děti budou nadšené, pokud jim pořídíte napodobeniny jejich hrdinů z oblíbeného seriálu. Díky tomu mohou s jejich kamarády zažívat dobrodružství naživo přímo u nich v pokojíčku.

dětský pokoj

Seriál se vysílá již řadu let a získal si fanoušky po celém světě. Znají ho nejen děti, ale také dospělí. Hlavní hrdina Mašinka Tomáš spolu se svými kamarády zažívají každodenní různá dobrodružství na ostrově Sodor. S novými díly se děj přenesl do celého světa, kde se mašinky setkávají s novými mašinkami, které jsou z různých zemí. Děj bývá poučný, zábavný a poutavý.

Díky oblíbenosti vzniklo i spousty předmětů s motivem Mašinky Tomáše, jako jsou dřevěné mašinky, koleje, doplňky k dráze, ale i knihy, puzzle, omalovánky, batohy, boty, povlečení, deky, tužky, oblečení apod. Všechny tyto skvělé věci můžete zakoupit u nás na našich stránkách.

lokomotivy Mašinka Tomáš

K napodobeninám všech mašinek můžete zakoupit i koleje. Mašika Tomáš koleje masinka-tomas.cz jsou přímo určené k těmto motorovým mašinkám a děti si tak mohou postavit svůj ostrov Sodor. Mohou také zapojit svoji fantazii a postavit si svůj svět ve kterém budou mašinky jezdit. Děti s tak díky kolejím procvičí jemnou motoriku, logické myšlení, protože musí dráhu vymyslet tak, aby mašinka mohla jezdit nevykolejila či dráha nekončila uprostřed ničeho. Vše se tedy musí propojit a vymyslet skvělou dráhu na které mašinky budou jezdit, zažívat dobrodružství a děti budou nadšené.

Při stavění a vymýšlení různých kolejí pro mašinky si užijí zábavu děti, ale i dospělí a je to skvělý čas, který můžete trávit jako rodina spolu. Zjistíte, že vymyslet koleje s různými výhybkami není jen tak a chce to opravdu důkladně přemýšlet. Samozřejmě můžete vymyslet i jednoduchou trať anebo naopak nějakou velmi složitou při které se mašinky budou různě proplétat. Mašinky a koleje jsou pro malé i velké děti, kteří si u této zábavy vydrží hrát dlouhé hodiny.