Search

Jak sehnat dětské oblečení levně a chytře

Dá se říct, že děti neustále rostou. Už u maminky v bříšku rostou, poté co se narodí rostou až do dospělosti. Je tedy nutné téměř každým rokem shánět nové oblečení. Pokud jsou to ještě miminka, tak se jedná o měsíce, a ne o roky.

háčkované bačkůrky

Jak nakoupit levně a chytře?

První možností může být to, že nemusíte vůbec nakupovat. Pokud totiž máte kamarádku, která má starší děti, tak je možné, že má poschovávané věcičky po nich. Může vám je tedy darovat nebo půjčit. Občas se stává, že maminky schovávají věci po svých dětech a poté jim je dají pro jejich ratolesti. Oblečení se tedy dědí z generace na generaci. Tímto způsobem nemusíte utrácet peníze a ušetříte. Je to tedy chytrá volba.

Dále můžete najít ve vašem okolí nějaký second hand. V dnešní době je hodně second-handů přímo pro děti. Je jich více než ty pro dospělé. Běžte se tedy podívat tam. Ceny jsou tam velmi nízko nastavené a určitě zde najdete spoustu kousků, které se vám budou líbit. Věci zde jsou rozebrané pracovnicemi. Najdete tu zde tedy jen kousky, které se ještě hodí k tomu, aby byly nošeny i nadále. Jsou vyprané a nejsou zničené.
dětské oblečení a plyšák

Jestliže se nechcete jít podívat osobně do tohoto obchůdku, tak můžete využít moderních technologií. Máme na mysli například internet. Zde existuje spoustu webů, na kterých maminky prodávají oblečení po jejich miminkách a dětech. Jedná se tedy o takový bazar. Můžete se tedy podívat po různých bazarech a vyhledávat nějaké kalhoty, trička či něco jiného, co se vám bude hodit. Doporučujeme si přes internet objednávat pouze od uživatelů, kteří již mají nějaká hodnocení. Vyhnete se tak podvodu a tomu, že by vás někdo cizí mohl okrást o peníze a vy byste tak neměli ani věci, ani peníze. Pokud se obáváte, že by vás někdo mohl podvést i přesto, že má dostatek kladných hodnocení, tak si zboží nechte zaslat na dobírku. Vy zaplatíte buď jen poštovné a zbytek doplatíte při vyzvednutí balíku nebo neplatíte nic a plnou částku zaplatíte až při převzetí.