Search

Firemní večírek nemusí být pro zaměstnance žádná nuda!

Všichni jistě známe povinná firemní setkání, kde se vedení obvykle snaží utužit vztahy mezi zaměstnanci za pomocí občerstvení v podobě množství alkoholu a pochoutek. I přes veškerou snahu, se mnohdy pořadatelům atmosféru nedaří uvolnit a mnoho účastníků se brzy začne z oslavy nenápadně vytrácet. Proto, aby se stejná věc nepřihodila i vám zkuste https://www.vaskouzelnik.cz/firemni-vecirky a přesvědčte se, že tentokrát bude váš výběr trefou do černého!
Mladý muž držící si před obličejem rozložené karty
Zažijete originální vystoupení kouzelníka, který dokonce do svých triků vtipně zakomponuje vaše výrobky, loga, či služby a zároveň tak zpropaguje firmu pro případné hosty a potencionální zákazníky. V Umělec vystupuje nejenom na pódiu, ale snaží se vtáhnout do interakce i diváky, mezi kterými se pohybuje zcela přirozeně a jako pomůcky používá jejich vypůjčené předměty, jako jsou prstýnky, mince, a další maličkosti. V tomto případě se jedná o takzvanou mikromagii. Nesmí samozřejmě chybět ani triky s kartami. Pokud si budete přát, kouzelník je schopen moderovat a provázet hosty celým večerem. Stane se tak velmi příjemnou spojkou, která navodí skvělou náladu a všechny doslova vtáhne do neuvěřitelného světa magie. O tom, že jedná o profesionála na vysoké úrovni hovoří jeho spolupráce s předními obchodními řetězci, známými českými hotely, výrobci lihovin, a třeba i zoologickými zahradami, pro které vytvořil na míru ušitá vystoupení, včetně lákavých a vtipných reklam.
Sklenky na stole-číšník nalévající přípitek
Není tedy nic jednoduššího než navštívit příslušné stránky, spojit se telefonicky, nebo vyplnit formulář a pak už bude záležet jenom na vašich požadavcích a přáních. Dohodnout si můžete samozřejmě i délku výstupu. Věřte, že pozvat si kouzelníka na váš firemní večírek bude skvělo volbou a vaši nadřízení, kolegové, i zaměstnanci ocení originální zábavu, na které se dokonce budou moci sami podílet.