Search

Musíte získat půjčku stůj, co stůj?

A v bance to vypadá bledě? Nevadí, zkuste to v nebankovní společnosti! Zde jsou podmínky půjček lidem mnohem blíž, a především zde mají pochopení pro běžný život, takže právě zde narazíte na flexibilní úvěry, které se vám přizpůsobí. Třeba už jen proto, že když bude potřeba, tak vám je zdejší finanční odborníci ušijí na míru.

money-1090816_640

To, nad čím lidé v případě nebankovních půjček často tápou, jsou záruky, které musí složit, aby na takovou skvělou půjčku dosáhli.

Pokud jde o rozumnou bonitu žadatele, tak ta není žádným překvapením, na tu narazíte naprosto všude. A pokud jde o nebankovní půjčky, tak zde se nemusíte bonity obávat tolik jako v bance, protože získáte vždy takovou půjčku, kterou budete schopni pohodlně splácet. To je dáno především tím, že se vám její podmínky přizpůsobí. Třeba tak, že budete mít půjčku s delší dobou splatnosti, což v praxi znamená nízké jednotlivé splátky.

money-1090818_640

Žadatelé nebankovních půjček řeší spíše druhou nezbytnou podmínku pro přidělení úvěru, a tou není nic jiného, než ručení nemovitostí.

Lidé se ručení nemovitostí obávají, často proto, že si myslí, že budou nutně muset ručit střechou nad hlavou, a že o ni dost možná nakonec přijdou. Tak to ale přece není!

Když jde o záruku v podobě nemovitosti, tak si můžete v první řadě vy sami vybrat, jakou zvolíte. A rozhodně to nemusí být byt anebo dům, ve kterém žijete. Můžete klidně sáhnout po libovolném jiném druhu majetku, který máte po ruce, ať už si sjednáte hypotéku na pozemek, na výrobní areál vaší firmy, anebo třeba na garáž. Jak je tedy vidět, možností je mnoho, a mohou být opravdu pestré.

Jen je potřeba mít na paměti, že hodnota majetku, který zvolíte, se přímo promítne do výše vašeho budoucího úvěru. Takže když máte zájem o opravdu vysoký úvěr, je nezbytné, abyste ručili takovým majetkem, který má vysokou aktuální tržní hodnotu.

A to je celé – jak je vidět, tak ručení nemovitostí není žádná věda!