Search

Gentleman drsňákem

Dnešnímu světu bohužel chybí muži, kteří jsou gentlemani každým coulem. Většinou se stává, že si na gentlemana pouze hrají, protože potřebují okouzlit ženu, ale ve finále jimi nejsou.  A když ženu dostanou, tak se teprve pak ukáže, co jsou vlastně zač a k žene se vlastně ani neumějí chovat. Pak jsou muži, kteří si na gentlemana ani nehrají a jdou si za svým cílem ať to stojí, co to stojí. Pro ženy je to pak velmi těžké, protože takový muž je velmi přitažlivý a nedá se mu odolat. Jsou situace, kdy takového jednání chlap využije a se ženou jednoduše zamete. Slzy a mokrý polštář obvykle nemá on, ale právě zklamaná žena.
muž na motorce
Kdyby se, ale gentleman s drsňákem spojili v jedno, tak by to pro ženu tvořilo takzvaný ideál dokonalého muže. Muže, který ví po čem žena touží, aby ji pomohl do kabátu, obdaroval květinou, otevřel dveře u auta, zahrnoval ji lichotkami a spoustu dalších maličkostí, které jsou pro křehká stvoření důležitou součástí neodolatelného muže. Ale zároveň, aby byl drsňákem, který ji bude bránit, když se na ni někdo dobývá, byl ji oporou a ona se mohla cítit v bezpečí. Nebo ji dopřál kvalitní sex, kde se meze nekladou. Drsňák nemusí být jen muž, který je samý sval, má vytvarovanou postavu, nebojí se jít pro ránu daleko a nedělá mu problém jen tak někoho „zfackovat“.   Může to být naopak muž, který se nehrne do bitek o to, kdo dá lepší pěstí, ale dokáže se otočit a s klidnou hlavou odejít.
černobílý obličej
Pro ženy je mnohem přitažlivější, když je muž zodpovědný, opatrný a tolerantní ke svému okolí. Když se mu něco nelíbí, tak se k tomu dokáže postavit čelem, odvahou a respektem, ale zároveň není potřeba dotyčného zmlátit. Naopak, když takový muž řeší věci v klidu a s nadhledem je pro ženu mnohem více zajímavější a také atraktivnější. Když muž netlačí na pilu, ale dokáže na ženu počkat a dát ji prostor má z poloviny vyhráno než takový, který se chce jen dostat ženě takzvaně pod sukni a nic jiného ho nezajímá. Každá žena si zaslouží být hýčkána a rozmazlována, proto by měl být každý gentleman a drsňák zároveň.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup