Search

Dejte koledníkům něco netradičního

Jaro se pomalu probouzí po dlouhé a tmavé zimě, a tak se všichni těšíme z toho, že je déle světlo a konečně se na nás usmívá i sluníčko. Začátek jara s sebou přináší i Velikonoce. Pro celou řadu lidí jsou to velmi oblíbené svátky, ale další je nemusí vůbec. Na tom příliš nezáleží, pokud máte rádi upravený a hezký domov. Máte rádi dekorace? Mnoho lidí si rádo něco hezkého vytvoří jak na jaro, tak i na zimu. A je pomalu čas sundat vánoční í zimní výzdobu a pustit se do výroby té jarní.

bílá vejce

Výzdobu můžete mít celé roční období. Mnoho lidí nechává zimní výzdobu až do jara, kdy ji pomalu mění za jarní. Čím je specifická ta jarní? Samozřejmě si můžete vyrobit různé dekorační mísy, ratanové koše s květinami, ale například i osázené mísy s živými květy nebo třeba věnce. Pusťte uzdu své fantazii, otevřete si sociální sítě a nechte se inspirovat tím, co si už vyrobili ostatní. Pokud vás jen trošku baví výroba dekorací, rozhodně neotálejte s výrobou těch jarních. Jaro už začalo a tak je čas zimní výzdobu uložit do krabic a tvořit tu jarní.

velikonoce zajíčci

Tématem jsou Velikonoce
Vánoce a Velikonoce patří mezi roční období, na která se prodá a vyrobí nejvíc dekorací. Skutečně je veliké množství různých věnců, mís a nebo aranžmá, které mohou zdobit vaše vchody, fasády nebo stoly v obývacím pokoji. Kromě menších dekorací z obchodních řetězců si můžete vyrobit něco přímo vy sami. A pokud budete tvořit právě velikonoční výzdobu, budou se vám hodit velikonoční vajíčka bílá. Co by to bylo za velikonoční výzdobu bez vajíček? Vajíčka mají na Velikonoce svůj význam. Značí to, že se probouzí příroda po zimě a jsou symbolem obrody života. I proto jsou součástí výzdoby na Velikonoce – a to i u lidí, kteří je neslaví z náboženských důvodů, ale jen třeba kvůli dětem nebo ze zvyku. Udělejte si tyto svátky hezčí díky dekoracím.