Search

Co vám říká milostná předehra


Patříte k lidem, co si nenechají diktovat módní trendy, a co neužívají žádné syntetické preparáty z lékáren, například Viagru bez receptu, a dáváte přednost čistě přírodním produktům? Máte raději adaptogenní rostliny, s nimiž lze poměrně efektivně, rychle a bez vedlejších efektů nastolit hormonální rovnováhu, upravit stresové vlivy a docílit potřebné erekce? Máte přesto pocit, že to stále není ono, a že vám v sexu chybí ona „šťáva“?

chlapec a dívka

Sex, to je věda, však se mu také věnují lékaři v oboru sexuologie, a možná, že právě některý z nich by vám doporučil následující záležitosti:

Jak dlouhý čas věnujete milostné předehře

Zkušený sexuolog by se vás zeptal, zda se v sexu neodbýváte. Co naplat, sexualita není jen o bradavkách a rozkroku, ženy (i muži) potřebují cítit lásku skrze hlazení, doteky a něžné mazlení. Využijte k tomu všechny tělesné partie a vaši partnerku si doslova vychutnejte. Nakapejte ji do pupíku pohankový med a vylízejte jej do poslední kapky, potřete jí ňadra šlehačkou, vyzdobte jahodami a pochutnávejte si na nich oba dva. A nakonec si rozehřejte kvalitní hořkou čokoládu a ještě teplou nakapejte na bosá chodidla, odkud ji budete slízávat, až vaše partnerka docílí slastného orgasmu.

partneři ve vztahu

Kdy jste byli naposledy na dovolené

Patříte k lidem, kteří si vybírají dovolenou většinou naráz, a to v létě, abyste si ji řádně užili v teplém počasí? My bychom vám radili pravý opak – vyberte si v létě pouze necelý https://www.plzen.eu/obcan/aktuality/aktuality-z-mesta/atmosferu-stedreho-dne-si-uzili-klienti-pobytovych-zarizeni.aspx týden, třeba jen čtyři dny volna a zbytek si rozdělte tak, abyste měli alespoň každý měsíc jeden nebo dva, případně tři dny na prodloužení víkendu. Ideální je to například tak, že si prodloužíte sobotu a neděli o pondělí – to totiž bývá v práci nejstresovější a vy jej můžete strávit v posteli líbáním a laskáním vagíny a drážděním klitorisu. Některé prodloužené víkendy si sjednejte ubytování v hotelu či penzionu, abyste nebyli při sexu nikým rušeni.